NAŠA PONUKA BAZÉNOV

Realizujeme výlučne fóliované bazény bazénovou fóliou alkorplan, dlw, elbe. Výhodou našich bazénov je absolútna sloboda a voľnosť pri výbere tvaru, rozmerov a celkového prevedenia bazéna. Bazénové fólie sa dajú vhodne kombinovať a spájať tým vieme realizovať nie len zaujímavé farebné prevedenia, ale aj rôzne vzory. Bazénové fólie sú veľmi dobre odolné voči poveternostným podmienkam ako v lete tak I v zime. Vysoká odolnosť voči uv žiareniu, farebná stálosť a odolnosť proti mikroorganizmom je úplnou samozrejmosťou.

PRIVÁTNE BAZÉNY

Privátne bazény, alebo bazény pre rodinné domy je naša absolútna doména. Radi vám navrhneme bazén vašich snov, rozmerov a predstáv. Vyberte si z našej širokej ponuky farieb a bazénových doplnkov, chrličov a protiprúdov.

HOTELOVÉ & WELLNESS

Realizujeme bazény aj pre komerčné objekty a wellness centrá. Spôsob našej realizácie nás neobmedzuje v tvaroch ani rozmeroch veľkostí bazéna, alebo vírivky. Máme za sebou viaceré úspešné referencie ako výstavby tak renovácie.

REKONŠTRUKCIE BAZÉNOV

Realizujeme bazénovou fóliou Alkorplan ktorá je vhodná pre betónové, oceľové, ale aj laminátové a polypropylénové bazény. Vďaka rekonštrukcii získa Váš bazén novú kvalitnú vodotesnú povrchovú úpravu s dlhou životnosťou.

Menu