O NÁS

Sme slovenská spoločnosť ktorá sa bazénom a izoláciam fóliou venuje od roku 2004. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexný servis preto dodávame riešenia bazénov, ktoré sú unikátne. U nás získavate komplexné zastrešenie výstavby od projekčnej činnosti, cez realizačnú až po prevádzkovú. Svoje služby čiastočne poskytujeme cez dlhoročných partnerov a my ako hlavný realizátor preberáme plnú záruku za kvalitu celého diela. Naše bazény splnia aj tie najnáročnejšie predstavy a túžby po pokojnom a luxusnom užívaní si leta. Naše bazény zvýšia cenu vašej nehnuteľnosti o viac ako 20% a preto hneď po výstavbe sa vám cena realizácie vráti v podobe zhodnotenia vašej investície v budúcnosti

rolandpool team
1
Rokov na trhu
1
realizácii bazénov

PROJEKT BAZÉNA

Pri výstavbe bazéna sa nezaobídeme bez detailného projektu. Tento projekt poslúži nie len pri samotnej výstavbe, ale je potrebný pre ohlásenie drobnej stavby na stavebný úrad. Poskytnutím tejto služby Vám ako investorovi odpadajú problémy s hľadaním projektanta a nákladmi nad rámec. Projekt pre stavebné povolenie je zahrnutý v celkovej cene diela.

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

Samotná stavebná činnosť je často kameňom úrazu väčšiny konkurenčných ponúk kedy spoločnosti nechávajú túto časť na investorovi, aby si ju zabezpečil formou subdodávky. Spolupracujeme len s kvalitnými a overenými remeselníkmi ktorý majú s nami zrealizovaných niekoľko desiatok bazénov. Kvalitne prevedená stavebná činnosť je základom pre zdar úspešnej realizácie bazéna. Na počiatku sú výkopové práce a odvoz nadbytočnej zeminy, betonáž železobetónovej dosky, vytiahnutie stien bazéna, realizácia šachy a zateplenia bazénových stien.

REALIZÁCIA BAZÉNA

Realizácia bazéna spočíva v natiahnutí bazénovej fólie a prevedení zvarov fólie. Zapojení bazénových technológií podľa požiadaviek klienta ako napríklad, filtrácia, protiprúd, osvetlenie, bazénové chrliče a atrakcie, úprava bazénovej vody chlórová, alebo soľná či ohrev bazéna. Úspešne montujeme ako solárne panely tak aj tepelné čerpadlá podľa požiadaviek klienta.

FINÁLNA ÚPRAVA BAZÉNA

Finálna úprava bazéna a okolia bazéna spočíva v realizácii bazénovej obruby, alebo dlažby. Drevených terás vyrovnaní terénu okolia bazénu či montáži bazénového prekrytia. Aktuálne ponúkame množstvo systémov bazénového prekrytia nemeckého výrobcu, ale aj solárne plachty a lamelové systémy viacerých druhov renomovaných zahraničných aj miestnych výrobcov.

PREVÁDZKA BAZÉNA

PRIPRAVENIE BAZÉNA NA SEZÓNU

Pripravenie bazéna na sezónu spočíva v odzimovaní bazéna. Kompletné vyčistenie a vydenzifikovanie bazéna a bazénového príslušenstva. Výmenu filtračného piesku preskúšanie všetkých komponentov bazénového príslušenstva, zistenie a oprava prípadných netesností, alebo navrhnutie výmeny.

ČISTENIE A ÚDRŽBA BAZÉNA

Čistenie a údržba bazéna je základnou prevádzkovou činnosťou ktorú je potrebné vykonávať minimálne 1x do týždňa. Spočíva v povysávaní bazéna, zistení aktuálneho stavu bazénovej vody t,j, PH, Cl a aplikovaní bazénovej chémie.

ZAZIMOVANIE BAZÉNA

Pripravenie bazéna na sezónu spočíva v odzimovaní bazéna. Kompletné vyčistenie a vydenzifikovanie bazéna a bazénového príslušenstva. Výmenu filtračného piesku preskúšanie všetkých komponentov bazénového príslušenstva, zistenie a oprava prípadných netesností, alebo navrhnutie výmeny.

Menu