Prečo si objednať bazén na mieru? 5 Dôvodov, ktoré vás presvedčia

Otázka, ktorá sa pri širokej palete hotových bazénov priam pýta. Veď prečo nezájsť do obchodu, kúpiť niečo hotové a užívať si čaborenie vo vode. Pokiaľ však neplánujete bazén na jednu sezónu, rozhodne sa oplatí zamyslieť nad riešením, ktoré bude skutočne len vaše.

Lepšie byť unikát, ako tuctový

Kúpiť si hotový bazén si žiada množstvo kompromisov. Pretože musíte hľadať miesto, kam ho umiestnite, by bol dostatočne veľký, aby sa vám v ňom dobre plávalo. Hľadáte miesto, kde nebude pôsobiť ako päsť na oko.  Hľadáte možnosti, ako vtesnať bazén do vášho domova. pritom to ide aj inak. Môžete si povedať miesto, kde by ste bazén chceli a budete ho mať. Bazén, ktorý sa prispôsobí vašim predstavám a vašej záhrade. Je to ako kúpiť si kuchynskú linku z katalógu alebo si si ju nechať vyrobiť na mieru. Nebudete musieť robiť priestorové kompromisy, ale naplno využijete priestor.

Bazén na želanie

Výhodou bazénu na mieru nie je len to, že dostanete požadovaný tvar, ale aj vlastnosti. Môžete si zvoliť vlastnú hĺbku, prípadne aj rozdielnu hĺbku v jednom bazéne. Je možné si zvoliť protiprúd pre menšie bazény a využiť aj rôzne prevedenie, vzory, čokoľvek, čo z vášho bazéna spraví unikátny kúsok. Bazény sú navrhnuté tak, aby dlhé roky slúžili bez problémov, vďaka vysoko kvalitnej fólii. Vybrať si môžete aj z množstva doplnkov od chrličov, cez vodopádiky až po trysky. Spravte si svoj dokonalý bazén, na ktorý budete hrdý.

Bude dokonalý ako vaše predstavy

Možno tiež patríte k ľuďom, ktorí si vysnívajú svoju predstavu o záhrade, o jej estetike a stvárnení, ale nedokážete nájsť bazén, ktorý by vyhovoval vašim potrebám. Presne preto je vhodnejšie si nechať pripraviť bazén na mieru, ako sa trápiť s tým, že budete mnoho rokov nespokojný so zlým výberom.

Všetko k dokonalej súhre

Výhodou bazéna na mieru je, že máte originál. Skutočný. Žiadne kompromisy. Navyše s bazénom na mieru nezískavate len bazén, ale komplexné zastrešenie výstavby od projekčnej činnosti, cez realizačnú až po prevádzkovú časť. Všetko od prvého výkopu až po napustenie vody, inštaláciu čerpadiel, trysiek, či ohrevu máte zabezpečené. Je to skutočne bazén na mieru, pri ktorom nemusíte nič riešiť, iba sa stačí prísť kúpať.

Zvýši cenu nehnuteľnosti

Nadzemný bazén, ktorý kúpite v hypermarkete rozhodne nemá vplyv na cenu nehnuteľnosti. No podľa prepočtov kvalitný bazén na mieru, ktorý dokonale zapadne do koloritu vášho domu, dokáže zvýšiť cenu nehnuteľnosti aj o 20 %. To sa už potom ani nepozeráme na bazén ako na výdavok, ale na investíciu. Ak stavíte na kvalitné fólie, tak sa bazén stane dlhodobou súčasťou bývania, ktoré je razom luxusnejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu